MC12FA151F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC12FA151F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC12FA151F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 150PF 1% 100V 1210
Duomenų lapai: MC12FA151F.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MC12FA151F specifikacijos
Dalies numeris MC12FA151F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 150PF 1% 100V 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5954 pcs Duomenų lapas MC12FA151F.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija MC
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric)
Kiti vardai 338-1028 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
funkcijos RF, High Q, Low Loss Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 150pF Mica Capacitor 100V 1210 (3225 Metric) Talpa 150pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MC12FA131G-F
MC12FA131G-F
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 130PF 2% 100V 1210
Sandelyje: 31820 pcs
parsisiųsti: MC12FA131G-F.pdf
RFQ
MC12FA131F-TF
MC12FA131F-TF
apibūdinimas: CAP MICA 130PF 1% 100V 1210
Sandelyje: 53491 pcs
parsisiųsti: MC12FA131F-TF.pdf
RFQ
MC12FA151F-TF
MC12FA151F-TF
apibūdinimas: CAP MICA 150PF 1% 100V 1210
parsisiųsti: MC12FA151F-TF.pdf
MC12FA151F-F
MC12FA151F-F