M22G331J2
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
M22G331J2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M22G331J2
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 200V NP0 RADIAL
Duomenų lapai: M22G331J2.pdf
  • Pranešimas
M22G331J2 specifikacijos
Dalies numeris M22G331J2 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP CER 330PF 200V NP0 RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5091 pcs Duomenų lapas M22G331J2.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.150" W (5.08mm x 3.81mm) Serija M22
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.200" (5.08mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.320" (8.12mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 330pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 330pF