LPX471M350E4P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LPX471M350E4P3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LPX471M350E4P3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 350V SNAP
Duomenų lapai: LPX471M350E4P3.pdf
  • Pranešimas
LPX471M350E4P3 specifikacijos
Dalies numeris LPX471M350E4P3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 350V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4992 pcs Duomenų lapas LPX471M350E4P3.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.181" Dia (30.00mm)
Serija LPX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.28A @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.772" (45.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 423 mOhm @ 120Hz Išsamus aprašymas 470µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 423 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
Talpa 470µF Programos General Purpose