LPX151M450C7P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LPX151M450C7P3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LPX151M450C7P3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Duomenų lapai: LPX151M450C7P3.pdf
  • Pranešimas
LPX151M450C7P3 specifikacijos
Dalies numeris LPX151M450C7P3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4990 pcs Duomenų lapas LPX151M450C7P3.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LPX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.32A @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.575" (40.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.326 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.326 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
Talpa 150µF Programos General Purpose