LPX101M350A1P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LPX101M350A1P3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LPX101M350A1P3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 350V SNAP
Duomenų lapai: LPX101M350A1P3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
600 pcs
  • Pranešimas
LPX101M350A1P3 specifikacijos
Dalies numeris LPX101M350A1P3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 350V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 55554 pcs Duomenų lapas LPX101M350A1P3.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia (22.00mm)
Serija LPX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 600mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 720A @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.984" (25.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.989 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 100µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.989 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C Talpa 100µF