LP682M035C7P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LP682M035C7P3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP682M035C7P3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP
Duomenų lapai: LP682M035C7P3.pdf
  • Pranešimas
LP682M035C7P3 specifikacijos
Dalies numeris LP682M035C7P3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 30918 pcs Duomenų lapas LP682M035C7P3.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LP Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.32A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.552A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.575" (40.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 61 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 6800µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 61 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C Talpa 6800µF