LP271M200C3P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LP271M200C3P3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP271M200C3P3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 270UF 20% 200V SNAP
Duomenų lapai: LP271M200C3P3.pdf
  • Pranešimas
LP271M200C3P3 specifikacijos
Dalies numeris LP271M200C3P3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 270UF 20% 200V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4835 pcs Duomenų lapas LP271M200C3P3.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LP Sraigtasparnis @ žemos dažnio 790mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.106A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.181" (30.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 920 mOhm @ 120Hz Išsamus aprašymas 270µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 920 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 270µF Programos General Purpose