LP103M025H3P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LP103M025H3P3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP103M025H3P3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 10000UF 20% 25V SNAP
Duomenų lapai: LP103M025H3P3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LP103M025H3P3 specifikacijos
Dalies numeris LP103M025H3P3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 10000UF 20% 25V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 45377 pcs Duomenų lapas LP103M025H3P3.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.378" Dia (35.00mm)
Serija LP Sraigtasparnis @ žemos dažnio 3.333A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.6663A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai 338-4090
LP103M025H3P3-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.181" (30.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 50 mOhm @ 120Hz Išsamus aprašymas 10000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 50 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 10000µF Programos General Purpose