HHT152P030HE0
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HHT152P030HE0
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 1500UF 30V AXIAL
Duomenų lapai: HHT152P030HE0.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
HHT152P030HE0 specifikacijos
Dalies numeris HHT152P030HE0 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 1500UF 30V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2356 pcs Duomenų lapas HHT152P030HE0.pdf
Įtampa - Įvertinta 30V Tolerancija -10%, +30%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia x 1.457" L (22.00mm x 37.00mm)
Serija HHT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.555A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.3A @ 5kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial, Can Kiti vardai HHT152P030HE
HHT152P030HE-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 175°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 175°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 133 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 1500µF 30V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 133 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 175°C Talpa 1500µF