DSF100J563
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSF100J563
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 0.056UF 5% 100VDC RAD
Duomenų lapai: DSF100J563.pdf
  • Pranešimas
DSF100J563 specifikacijos
Dalies numeris DSF100J563 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 0.056UF 5% 100VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5124 pcs Duomenų lapas DSF100J563.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 100V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.295" L x 0.126" W (7.50mm x 3.20mm) Serija DSF
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized - Stacked Išsamus aprašymas 0.056µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized - Stacked Radial
Talpa 0.056µF Programos General Purpose