DPPM16D22K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DPPM16D22K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DPPM16D22K
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 2200PF 10% 1.6KVDC RAD
Duomenų lapai: DPPM16D22K.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DPPM16D22K specifikacijos
Dalies numeris DPPM16D22K Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 2200PF 10% 1.6KVDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5243 pcs Duomenų lapas DPPM16D22K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1600V (1.6kV) Įtampos įvertinimas - AC 500V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.984" L x 0.315" W (25.00mm x 8.00mm) Serija DPPM
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" 0.827" (21.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 2200pF Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 2200pF Programos High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber