DPPM12D82K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DPPM12D82K-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DPPM12D82K-F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 8200PF 10% 1.2KVDC RAD
Duomenų lapai: DPPM12D82K-F.pdf
  • Pranešimas
DPPM12D82K-F specifikacijos
Dalies numeris DPPM12D82K-F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 8200PF 10% 1.2KVDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4900 pcs Duomenų lapas DPPM12D82K-F.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1200V (1.2kV) Įtampos įvertinimas - AC 475V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.220" L x 0.335" W (31.00mm x 8.50mm) Serija DPPM
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" 1.043" (26.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.669" (17.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 8200pF Film Capacitor 475V 1200V (1.2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 8200pF Programos High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber