DPP6S47K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DPP6S47K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DPP6S47K
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD
Duomenų lapai: DPP6S47K.pdf
  • Pranešimas
DPP6S47K specifikacijos
Dalies numeris DPP6S47K Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5693 pcs Duomenų lapas DPP6S47K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.260" L x 0.492" W (32.00mm x 12.50mm) Serija DPP
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" 1.083" (27.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm) funkcijos Low ESR
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.047µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 0.047µF Programos High Frequency, Switching