DPP2P47K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DPP2P47K-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DPP2P47K-F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC RAD
Duomenų lapai: DPP2P47K-F.pdf
  • Pranešimas
DPP2P47K-F specifikacijos
Dalies numeris DPP2P47K-F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5240 pcs Duomenų lapas DPP2P47K-F.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 140V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.260" L x 0.630" W (32.00mm x 16.00mm) Serija DPP
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" 1.083" (27.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.181" (30.00mm) funkcijos Low ESR
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.47µF Film Capacitor 140V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 0.47µF Programos High Frequency, Switching