DPM2S33K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DPM2S33K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DPM2S33K
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 0.033UF 10% 250VDC RAD
Duomenų lapai: DPM2S33K.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DPM2S33K specifikacijos
Dalies numeris DPM2S33K Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 0.033UF 10% 250VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3999 pcs Duomenų lapas DPM2S33K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 160V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.512" L x 0.276" W (13.00mm x 7.00mm) Serija DPM
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.551" (14.00mm) funkcijos Low ESR, Low ESL
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.033µF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 0.033µF Programos DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching