DME2W8P2K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DME2W8P2K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DME2W8P2K
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 8.2UF 10% 250VDC RADIAL
Duomenų lapai: DME2W8P2K.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DME2W8P2K specifikacijos
Dalies numeris DME2W8P2K Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 8.2UF 10% 250VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5588 pcs Duomenų lapas DME2W8P2K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 160V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.220" L x 0.591" W (31.00mm x 15.00mm) Serija DME
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" 1.083" (27.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.945" (24.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 8.2µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
Talpa 8.2µF Programos General Purpose