DME1P82K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DME1P82K-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DME1P82K-F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 0.82UF 10% 100VDC RAD
Duomenų lapai: DME1P82K-F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
DME1P82K-F specifikacijos
Dalies numeris DME1P82K-F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 0.82UF 10% 100VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 75731 pcs Duomenų lapas DME1P82K-F.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 100V Įtampos įvertinimas - AC 65V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.492" L x 0.256" W (12.50mm x 6.50mm) Serija DME
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.532" (13.50mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized
Išsamus aprašymas 0.82µF Film Capacitor 65V 100V Polyester, Metallized Radial Talpa 0.82µF