DCM952U075EB2PC
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DCM952U075EB2PC
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 9500UF 75V SCREW
Duomenų lapai: DCM952U075EB2PC.pdf
  • Pranešimas
DCM952U075EB2PC specifikacijos
Dalies numeris DCM952U075EB2PC Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 9500UF 75V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3883 pcs Duomenų lapas DCM952U075EB2PC.pdf
Įtampa - Įvertinta 75V Tolerancija -10%, +75%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.750" Dia (44.45mm)
Serija DCM Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.750" (19.05mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 3.187" (80.95mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 9500µF 75V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C Talpa 9500µF