D105F331FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
D105F331FO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D105F331FO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 330PF 1% 500V RADIAL
Duomenų lapai: D105F331FO3F.pdf
  • Pranešimas
D105F331FO3F specifikacijos
Dalies numeris D105F331FO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 330PF 1% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21240 pcs Duomenų lapas D105F331FO3F.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys 0.390" L x 0.220" W (9.90mm x 5.60mm) Serija D10
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.142" (3.60mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.382" (9.70mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 330pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 330pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D105F331JO3
D105F331JO3
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 330PF 5% 500V RADIAL
Sandelyje: 52743 pcs
parsisiųsti: D105F331JO3.pdf
RFQ
D105F331FO3
D105F331FO3
apibūdinimas: CAP MICA 330PF 1% 500V RADIAL