CMR08F753GPAM
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMR08F753GPAM
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CMR MICA
Duomenų lapai: CMR08F753GPAM.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 955 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 955 pcs
  • Pranešimas
CMR08F753GPAM specifikacijos
Dalies numeris CMR08F753GPAM Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CMR MICA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 955 pcs Duomenų lapas CMR08F753GPAM.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±2%
Dydis / Matmenys 1.469" L x 0.441" W (37.30mm x 11.20mm) Serija CMR
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 1.051" (26.70mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.909" (23.10mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 0.075µF Mica Capacitor 100V Radial
Talpa 0.075µF