CMR08F683FPCP
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMR08F683FPCP
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CMR MICA
Duomenų lapai: CMR08F683FPCP.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 582 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 582 pcs
  • Pranešimas
CMR08F683FPCP specifikacijos
Dalies numeris CMR08F683FPCP Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CMR MICA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 582 pcs Duomenų lapas CMR08F683FPCP.pdf
Įtampa - Įvertinta 300V Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys 1.480" L x 0.469" W (37.60mm x 11.90mm) Serija CMR
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Spacing" 1.051" (26.70mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.917" (23.30mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 0.068µF Mica Capacitor 300V Radial
Talpa 0.068µF