CMR08F243FPDP
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMR08F243FPDP
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CMR MICA
Duomenų lapai: CMR08F243FPDP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
2 pcs
  • Pranešimas
CMR08F243FPDP specifikacijos
Dalies numeris CMR08F243FPDP Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CMR MICA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1124 pcs Duomenų lapas CMR08F243FPDP.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys 1.429" L x 0.319" W (36.30mm x 8.10mm) Serija CMR
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Spacing" 1.051" (26.70mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.882" (22.40mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 0.024µF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 0.024µF