CMR06F511GPDP
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMR06F511GPDP
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CMR MICA
Duomenų lapai: CMR06F511GPDP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
22 pcs
  • Pranešimas
CMR06F511GPDP specifikacijos
Dalies numeris CMR06F511GPDP Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CMR MICA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8386 pcs Duomenų lapas CMR06F511GPDP.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±2%
Dydis / Matmenys 0.650" L x 0.201" W (16.50mm x 5.10mm) Serija CMR
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.350" (8.90mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 510pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 510pF