CMR05F331GPDP
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMR05F331GPDP
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CMR MICA
Duomenų lapai: CMR05F331GPDP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
CMR05F331GPDP specifikacijos
Dalies numeris CMR05F331GPDP Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CMR MICA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8645 pcs Duomenų lapas CMR05F331GPDP.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±2%
Dydis / Matmenys 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm) Serija CMR
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.224" (5.70mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.390" (9.90mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 330pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 330pF