CMR04F331GOAM
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR04F331GOAM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMR04F331GOAM
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 330PF 100V RADIAL
Duomenų lapai: CMR04F331GOAM.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
21 pcs
  • Pranešimas
CMR04F331GOAM specifikacijos
Dalies numeris CMR04F331GOAM Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 330PF 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6860 pcs Duomenų lapas CMR04F331GOAM.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±2%
Dydis / Matmenys 0.390" L x 0.220" W (9.90mm x 5.60mm) Serija CMR
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.150" (3.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.382" (9.70mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 330pF Mica Capacitor 100V Radial
Talpa 330pF