CMR04F151FPDM
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMR04F151FPDM
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CMR MICA
Duomenų lapai: CMR04F151FPDM.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
CMR04F151FPDM specifikacijos
Dalies numeris CMR04F151FPDM Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CMR MICA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7246 pcs Duomenų lapas CMR04F151FPDM.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys 0.382" L x 0.209" W (9.70mm x 5.30mm) Serija CMR
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.150" (3.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.358" (9.10mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 150pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 150pF