CMR03E200DOCR
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR03E200DOCR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMR03E200DOCR
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 20PF 300V RADIAL
Duomenų lapai: CMR03E200DOCR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
15 pcs
  • Pranešimas
CMR03E200DOCR specifikacijos
Dalies numeris CMR03E200DOCR Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 20PF 300V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4721 pcs Duomenų lapas CMR03E200DOCR.pdf
Įtampa - Įvertinta 300V Tolerancija ±0.5pF
Dydis / Matmenys 0.272" L x 0.118" W (6.90mm x 3.00mm) Serija CMR
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.118" (3.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.201" (5.10mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 20pF Mica Capacitor 300V Radial
Talpa 20pF