CMR03C150DOCR
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR03C150DOCR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMR03C150DOCR
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 15PF 300V RADIAL
Duomenų lapai: CMR03C150DOCR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
16 pcs
  • Pranešimas
CMR03C150DOCR specifikacijos
Dalies numeris CMR03C150DOCR Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 15PF 300V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5111 pcs Duomenų lapas CMR03C150DOCR.pdf
Įtampa - Įvertinta 300V Tolerancija ±0.5pF
Dydis / Matmenys 0.272" L x 0.118" W (6.90mm x 3.00mm) Serija CMR
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.118" (3.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.189" (4.80mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 15pF Mica Capacitor 300V Radial
Talpa 15pF