CMR03C100DOCP
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR03C100DOCP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMR03C100DOCP
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 10PF 300V RADIAL
Duomenų lapai: CMR03C100DOCP.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
22 pcs
  • Pranešimas
CMR03C100DOCP specifikacijos
Dalies numeris CMR03C100DOCP Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 10PF 300V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 7020 pcs Duomenų lapas CMR03C100DOCP.pdf
Įtampa - Įvertinta 300V Tolerancija ±0.5pF
Dydis / Matmenys 0.272" L x 0.110" W (6.90mm x 2.80mm) Serija CMR
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.118" (3.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.189" (4.80mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 10pF Mica Capacitor 300V Radial
Talpa 10pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CMR03C110DOCM
CMR03C110DOCM
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 11PF 300V RADIAL
Sandelyje: 9847 pcs
parsisiųsti: CMR03C110DOCM.pdf
RFQ
CMR01G
CMR01G
Gamintojai: VCC (Visual Communications Company)
apibūdinimas: LED GRN RECT MODULAR HORIZ
Sandelyje: 5685 pcs
parsisiųsti: CMR01G.pdf
RFQ
CMR03C100DOCR
CMR03C100DOCR
apibūdinimas: CAP MICA 10PF 300V RADIAL