CM07FD822FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM07FD822FO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CM07FD822FO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 8200PF 500V RADIAL
Duomenų lapai: 1.CM07FD822FO3.pdf2.CM07FD822FO3.pdf
  • Pranešimas
CM07FD822FO3 specifikacijos
Dalies numeris CM07FD822FO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 8200PF 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3941 pcs Duomenų lapas 1.CM07FD822FO3.pdf2.CM07FD822FO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys 0.791" L x 0.319" W (20.10mm x 8.10mm) Serija CM07
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.437" (11.10mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.882" (22.40mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 8200pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 8200pF