CM07FD562FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM07FD562FO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CM07FD562FO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 5600PF 500V RADIAL
Duomenų lapai: 1.CM07FD562FO3.pdf2.CM07FD562FO3.pdf
  • Pranešimas
CM07FD562FO3 specifikacijos
Dalies numeris CM07FD562FO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 5600PF 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3676 pcs Duomenų lapas 1.CM07FD562FO3.pdf2.CM07FD562FO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys 0.780" L x 0.291" W (19.80mm x 7.40mm) Serija CM07
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.437" (11.10mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.870" (22.10mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 5600pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 5600pF