CM07FD183GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM07FD183GO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CM07FD183GO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 18000PF 500V RADIAL
Duomenų lapai: 1.CM07FD183GO3.pdf2.CM07FD183GO3.pdf
  • Pranešimas
CM07FD183GO3 specifikacijos
Dalies numeris CM07FD183GO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 18000PF 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2362 pcs Duomenų lapas 1.CM07FD183GO3.pdf2.CM07FD183GO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±2%
Dydis / Matmenys 0.819" L x 0.429" W (20.80mm x 10.90mm) Serija CM07
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.437" (11.10mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.909" (23.10mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 0.018µF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 0.018µF