CM06FD302JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM06FD302JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CM06FD302JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 3000PF 500V RADIAL
Duomenų lapai: 1.CM06FD302JO3.pdf2.CM06FD302JO3.pdf
  • Pranešimas
CM06FD302JO3 specifikacijos
Dalies numeris CM06FD302JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 3000PF 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 10281 pcs Duomenų lapas 1.CM06FD302JO3.pdf2.CM06FD302JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.681" L x 0.280" W (17.30mm x 7.10mm) Serija CM06
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.343" (8.70mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.551" (14.00mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 3000pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 3000pF