CM06FD102JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM06FD102JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CM06FD102JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 500V
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
CM06FD102JO3 specifikacijos
Dalies numeris CM06FD102JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 500V "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 21576 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.650" L x 0.220" W (16.50mm x 5.60mm) Serija CM06
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.343" (8.70mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.520" (13.20mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 1000pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 1000pF