CM04FD151JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM04FD151JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CM04FD151JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 150PF 500V RADIAL
Duomenų lapai: 1.CM04FD151JO3.pdf2.CM04FD151JO3.pdf
  • Pranešimas
CM04FD151JO3 specifikacijos
Dalies numeris CM04FD151JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 150PF 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 34040 pcs Duomenų lapas 1.CM04FD151JO3.pdf2.CM04FD151JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.382" L x 0.209" W (9.70mm x 5.30mm) Serija CM04
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.142" (3.60mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.358" (9.10mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 150pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 150pF