CDV30FK331FO3F
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDV30FK331FO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas MICA
Duomenų lapai: CDV30FK331FO3F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
12 pcs
  • Pranešimas
CDV30FK331FO3F specifikacijos
Dalies numeris CDV30FK331FO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas MICA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5015 pcs Duomenų lapas CDV30FK331FO3F.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.5kV Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys 0.780" L x 0.252" W (19.80mm x 6.40mm) Serija CDV30
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.437" (11.10mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.870" (22.10mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 330pF Mica Capacitor 2.5kV Radial
Talpa 330pF