CDV30FH751FO3F
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDV30FH751FO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas MICA
Duomenų lapai: CDV30FH751FO3F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
11 pcs
  • Pranešimas
CDV30FH751FO3F specifikacijos
Dalies numeris CDV30FH751FO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas MICA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4848 pcs Duomenų lapas CDV30FH751FO3F.pdf
Įtampa - Įvertinta 1.5kV Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys - Serija CDV30
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 750pF Mica Capacitor 1.5kV Radial
Talpa 750pF