CDV30FH331JO3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDV30FH331JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas MICA
Duomenų lapai: CDV30FH331JO3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
18 pcs
  • Pranešimas
CDV30FH331JO3 specifikacijos
Dalies numeris CDV30FH331JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas MICA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7767 pcs Duomenų lapas CDV30FH331JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 1.5kV Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys - Serija CDV30
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 330pF Mica Capacitor 1.5kV Radial
Talpa 330pF