CDV30FH152GO3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDV30FH152GO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas MICA
Duomenų lapai: CDV30FH152GO3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
14 pcs
  • Pranešimas
CDV30FH152GO3 specifikacijos
Dalies numeris CDV30FH152GO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas MICA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5520 pcs Duomenų lapas CDV30FH152GO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 1.5kV Tolerancija ±2%
Dydis / Matmenys 0.780" L x 0.280" W (19.80mm x 7.10mm) Serija CDV30
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Spacing" 0.437" (11.10mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.870" (22.10mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 1500pF Mica Capacitor 1.5kV Radial
Talpa 1500pF