CDV30FF910JO3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDV30FF910JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas MICA
Duomenų lapai: CDV30FF910JO3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
CDV30FF910JO3 specifikacijos
Dalies numeris CDV30FF910JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas MICA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8122 pcs Duomenų lapas CDV30FF910JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 1kV Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys - Serija CDV30
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 91pF Mica Capacitor 1kV Radial
Talpa 91pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CDV30FF822JO3F
CDV30FF822JO3F
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 8200PF 5% 1000V RADIAL