CDV30FF511GO3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDV30FF511GO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas MICA
Duomenų lapai: CDV30FF511GO3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
16 pcs
  • Pranešimas
CDV30FF511GO3 specifikacijos
Dalies numeris CDV30FF511GO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas MICA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6924 pcs Duomenų lapas CDV30FF511GO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 1kV Tolerancija ±2%
Dydis / Matmenys - Serija CDV30
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 510pF Mica Capacitor 1kV Radial
Talpa 510pF