CDV30FF271FO3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDV30FF271FO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas MICA
Duomenų lapai: CDV30FF271FO3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
13 pcs
  • Pranešimas
CDV30FF271FO3 specifikacijos
Dalies numeris CDV30FF271FO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas MICA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4748 pcs Duomenų lapas CDV30FF271FO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 1kV Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys - Serija CDV30
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 270pF Mica Capacitor 1kV Radial
Talpa 270pF