CDV19FF362JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDV19FF362JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas MICA
Duomenų lapai: CDV19FF362JO3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
CDV19FF362JO3 specifikacijos
Dalies numeris CDV19FF362JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas MICA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11353 pcs Duomenų lapas CDV19FF362JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 1kV Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys - Serija CDV19
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 3600pF Mica Capacitor 1kV Radial
Talpa 3600pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CDV19FF391JO3
CDV19FF391JO3
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 390PF 5% 1KV RADIAL
Sandelyje: 57820 pcs
parsisiųsti: CDV19FF391JO3.pdf
RFQ
CDV19FF332JO3
CDV19FF332JO3
apibūdinimas: CAP MICA 3300PF 5% 1KV RADIAL