CDV19FF102JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDV19FF102JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDV19FF102JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
Duomenų lapai: CDV19FF102JO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CDV19FF102JO3 specifikacijos
Dalies numeris CDV19FF102JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 35832 pcs Duomenų lapas CDV19FF102JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 1kV Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.669" L x 0.252" W (17.00mm x 6.40mm) Serija CDV19
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai 338-3133
CDV19FF102J03
CDV19FF102JO3-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.343" (8.70mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.532" (13.50mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 1000pF Mica Capacitor 1kV Radial Talpa 1000pF