CDV19CF150JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDV19CF150JO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDV19CF150JO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 15PF 5% 1KV RADIAL
Duomenų lapai: CDV19CF150JO3F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
CDV19CF150JO3F specifikacijos
Dalies numeris CDV19CF150JO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 15PF 5% 1KV RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 45469 pcs Duomenų lapas CDV19CF150JO3F.pdf
Įtampa - Įvertinta 1kV Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.642" L x 0.189" W (16.30mm x 4.80mm) Serija CDV19
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai CDV19CF150J03F Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.343" (8.70mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.500" (12.70mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 15pF Mica Capacitor 1kV Radial Talpa 15pF