CDV16FF751JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDV16FF751JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDV16FF751JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 750PF 5% 1KV RADIAL
Duomenų lapai: CDV16FF751JO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CDV16FF751JO3 specifikacijos
Dalies numeris CDV16FF751JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 750PF 5% 1KV RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 41794 pcs Duomenų lapas CDV16FF751JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 1kV Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.461" L x 0.173" W (11.70mm x 4.40mm) Serija CDV16
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai CDV16FF751J03 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.234" (5.94mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.500" (12.70mm)
funkcijos RF, High Q, Low Loss Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 750pF Mica Capacitor 1kV Radial Talpa 750pF