CDS19FD751FO3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDS19FD751FO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas MICA
Duomenų lapai: CDS19FD751FO3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
CDS19FD751FO3 specifikacijos
Dalies numeris CDS19FD751FO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas MICA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 31290 pcs Duomenų lapas CDS19FD751FO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys 0.610" L x 0.150" W (15.50mm x 3.80mm) Serija CDS19
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.343" (8.70mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.461" (11.70mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 750pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 750pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CDS19FD512GO3
CDS19FD512GO3
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: MICA
Sandelyje: 10652 pcs
parsisiųsti: CDS19FD512GO3.pdf
RFQ
CDS19FD512JO3
CDS19FD512JO3
apibūdinimas: CAP MICA 5100PF 5% 500V RADIAL
Sandelyje: 10523 pcs
parsisiųsti: CDS19FD512JO3.pdf
RFQ
CDS2
CDS2
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: 1/4" DRIVE,7/32" SOCKET,6PT
parsisiųsti:
CDS20
CDS20
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC
parsisiųsti: CDS20.pdf
CDS20N
CDS20N
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: SOCKET,1/4" DRIVE,13MM,6PT
parsisiųsti:
CDS19FD561FO3
CDS19FD561FO3
apibūdinimas: MICA
parsisiųsti: CDS19FD561FO3.pdf
CDS1N
CDS1N
apibūdinimas: SOCKET,1/4" DRIVE,3/16",6PT
CDS19FD561GO3
CDS19FD561GO3
parsisiųsti: CDS19FD561GO3.pdf
CDS200
CDS200
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 200A 600VAC
Sandelyje: 743 pcs
parsisiųsti: CDS200.pdf
CDS19FD561JO3
CDS19FD561JO3
apibūdinimas: CAP MICA 560PF 5% 500V RADIAL
parsisiųsti: CDS19FD561JO3.pdf
CDS19FD681JO3F
CDS19FD681JO3F
apibūdinimas: CAP MICA 680PF 5% 500V RADIAL
parsisiųsti: CDS19FD681JO3F.pdf
CDS19N
CDS19N
apibūdinimas: SOCKET,1/4" DRIVE,12MM,6PT
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus