CDS19FD331GO3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDS19FD331GO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas MICA
Duomenų lapai: CDS19FD331GO3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
CDS19FD331GO3 specifikacijos
Dalies numeris CDS19FD331GO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas MICA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 45804 pcs Duomenų lapas CDS19FD331GO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±2%
Dydis / Matmenys 0.610" L x 0.130" W (15.50mm x 3.30mm) Serija CDS19
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.343" (8.70mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.449" (11.40mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 330pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 330pF