CDS19FD122JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDS19FD122JO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 1200PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CDS19FD122JO3F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
CDS19FD122JO3F specifikacijos
Dalies numeris CDS19FD122JO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 1200PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33568 pcs Duomenų lapas CDS19FD122JO3F.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.620" L x 0.170" W (15.70mm x 4.30mm) Serija CDS19
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.344" (8.70mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.461" (11.70mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 1200pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 1200pF