CDS15CD040DO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDS15CD040DO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 4PF 0.5PF 500V RADIAL
Duomenų lapai: CDS15CD040DO3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
CDS15CD040DO3 specifikacijos
Dalies numeris CDS15CD040DO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 4PF 0.5PF 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 67071 pcs Duomenų lapas CDS15CD040DO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±0.5pF
Dydis / Matmenys 0.430" L x 0.140" W (10.90mm x 3.60mm) Serija CDS15
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.234" (5.90mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.280" (7.10mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 4pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 4pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CDS150
CDS150
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 150A 600VAC
Sandelyje: 862 pcs
parsisiųsti: CDS150.pdf
RFQ
CDS15CD070DO3
CDS15CD070DO3
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 7PF 0.5PF 500V RADIAL
Sandelyje: 75484 pcs
parsisiųsti: CDS15CD070DO3.pdf
RFQ
CDS15CD030DO3
CDS15CD030DO3
apibūdinimas: CAP MICA 3PF 0.5PF 500V RADIAL
Sandelyje: 75563 pcs
parsisiųsti: CDS15CD030DO3.pdf
CDS15
CDS15
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC